Prejsť na: obsah, menu

Vedenie účtovníctva

Účtovníctvo – od jednorazovej kontroly účtovníctva až po komplexné vedenie účtovného oddelenia.
Medzi našich spokojných klientov patria aj zahraničné spoločnosti – komunikujeme v angličtine, francúzštine, taliančine a nemčine.
Spracovanie účtovníctva profesionálne realizujeme na pravidelnej báze v súlade s platnou legislatívou v systémoch podľa požiadaviek zákazníka: SAP, Navision (Microsoft Dynamics NAV), Helios, Pohoda, Money, Proluc, …

Mesačná cena za vedenie účtovníctva zahŕňa:

  • Vypracovanie a podanie mesačných/štvrťročných DPH
  • Vypracovanie ročnej účtovnej závierky a daňového priznania
  • Priebežné informovanie o výsledku hospodárenia, reporty podľa Vašich požiadaviek
  • Zastupovanie klienta pred daňovým úradom, aj pri daňových kontrolách
  • Uloženie účtovnej závierky do zbierky listín
  • Vypracovanie a zaslanie štatistických výkazov
  • Spracovanie výkazu Intrastat

V prípade záujmu o účtovnícke služby nás kontaktujte Kontaktujte nás: Ing. Katarína Lehotská, 0903 510 756, k.lehotska@acconti.sk.

Cena za účtovníctvo

Cena sa odvíja od počtu účtovných položiek a obsahuje všetky služby uvedené vyššie. Okrem 13. mesačnej platby za spracovanie daňového priznania, neúčtujeme zvlášť žiadne ďalšie služby (spracovanie DPH, reportov, závierok, konzultácie a pod.).

Ceny za vedenie účtovníctva nájdete na podstránke cenník.

Online účtovníctvo

Online účtovníctvo poskytujeme našim klientom od roku 2011. Ide o zdieľanie dát medzi účtovníkom a spoločnosťou. Náš klient sa pripojí na náš server, kde beží účtovný systém, alebo my sa pripojíme na server klienta.
Z našich skúseností môžeme potvrdiť, že online účtovníctvo je vhodné pre klientov, ktorí potrebujú mať informácie z účtovníctva viac ako 2x do mesiaca. Ide hlavne o spoločnosti, ktoré sú stredné a väčšie. Predpokladom je mať v spoločnosti pracovnú silu, ktorá sa zaučí pracovať v systéme on-line účtovníctva.

Alebo nám napíšte a my Vás budeme kontaktovať: